Dermacol Make-Up Cover Fondöten

dermacol fondoten kullanimi nasil

 

 

dermacol fondoten nedirDermacol Fondöten Nedir ?

 

Dermacol son zamanlarda adından çokça söz ettiren sosyal medyada sıkça karşımıza çıkan su bazlı fondötendir. Hanımlar için özel olarak formülize edilen dermacol fondöten farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Hangi renk size uygunsa o renk fondöten kullanmanızı tavsiye ederiz. Günümüzde bir çok hanım kendi makyajını kendisi uyguladığı için fondötenler bu aşamada çok büyük önem taşımaktadır. Dermacol diğer fondötenler gibi kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Lansman fiyatı siz değerli hanımlar için en uygun hale getirilerek satışa başlanmıştır.

 

Resmi satış sitemiz en uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile sizlere hizmet vermektedir. Tanıtım fiyatı ile hemen denemek sipariş ver sekmesini tıklamanız yeterlidir. Bu sekmede ad soyad, adres ve renk kodu bilgilerini doldurmak şartıyla siparişiniz oluşmuş olacaktır. En kısa sürede müşteri temsilcimiz size ulaşacak ve sipariş detaylarını size aktaracaktır. Kısa süreli tanıtım fırsatını kaçırmayın.

 

Dermacol Fondöten Fiyatları !

 

Dermacol fondöten tanıtım amaçlı kampanya kapsamındaki indirimli satış fiyatları nedir. 1 kutu dermacol 79 lira + kargo ücreti, 2 kutu dermacol 109 lira ücretsiz kargo ve 3 kutu 159 lira ücretsiz kargo olarak değerli hanımlarımıza sunulmuştur. Müşteri memnuniyet firmamız için önemli husus olup orjinal ürün resmi satış sitemizden güven ile dermacol fondöten siparişi verebilir ve deneyebilirsiniz.

 

Dermacol Fondöten Kullanımı !

 

Fondöten uygulaması yapılacak bölge temiz ve arındırılmış olmalıdır. Dermocol fondöten istenilen bölgeye yeteri kadar sürülür ve nazik şekilde dairesel hareketler ile sürülerek kullanılması tavsiye edilir. Alerjik reaksiyon yada bir yan etki durumunda kullanımı hemen kesilmelidir. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz. İlaç kesinlikle değildir. Haricen kullanım içindir.

 

Dermacol Renk Seçimi !

 

Dermacol fondöten renk seçenekleri nelerdir. Bronz ten kod 208, açık ten (beyaz ten) 211 ve normal ten (buğday ten) 212 olan renklerden hangisi sizin cilt yapınıza uygunsa o rengi sitemizden sipariş verme esnasında seçebilirsiniz.

 

Ödeme Seçenekleri !

 

Dermacol fondöten teslimat süresi, ödeme imkanları ve sipariş ver. Pratik ödeme seçenekleri olan kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme sistemi ile kağıda kargo firmasına ürün ücretini ödeyebilirsiniz. Dermacol fondöten teslimat süresi 1 ile 3 gündür. Tüm Türkiye’ye firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderilmektedir. Teslimat süresi stok durumuna göre değişebilir.